HomeAkceTábory

Tábory

Pravidelně kromě víkendovek a výletů do přírody několik let úspěšně pořádáme letní tábory pro děti a mládež do 17 let. Ty mívají různý charakter.

Na vodáckých táborech, které jsou určeny dětem od 11 let, jezdíme především české řeky, mimořádně i zahraničí. Vždy se kromě vody snažíme poznat i naši českou zem a tábor je doplněn spoustou zajímavých výletu do okolí řeky jako např.: zříceniny hradů, zlatokopecké štoly, exkurze do různých zajímavých podniků apod.

Putovní tábory taktéž určeny dětem od 11 let se odehrávají na svazích hor několik kilometrů od nejbližší civilizace. Každý si nese svoji zátěž  a učíme se přežít ze zásob, které sebou máme a ať prší nebo ne, vždy na cestu vyrazíme. 

Letní stanové tábory se odehrávají na nějakém lukrativním místě a pokaždé mívají jiné celotáborové téma, podle toho co zrovna se nejvíce hodí k danému tábořišti a zároveň děti nejvíce baví. Jsou plné her (i noční), soutěží, bojovek a samozřejmě nesmí chybět táborový oheň. Během dne také fungují různé workshopy, kde se děti mohou lecčemu přiučit.