Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Uprostřed haly stál podivný stroj s posádkou vevnitř. Na konci haly, u řídícího střediska, dva muži. Profesor Tobal a asistent Stuchlík byli připraveni. Ještě jednou zkontrolovali všechny kontrolky. Vše je v pořádku. Stuchlík se podíval na kapitána, ten přikývl. Tobal položil ruku na velké, červené tlačítko. Zavřel oči a zašeptal rychlou modlitbu. Pak stiskl START. Začal odpočet. Tiché, ale maximálně výkonné motory se rozběhly. Čidla hlásí středisku desítky ruzných hodnot. Teplota, tlak, otáčky, množství kyslíku. Vše musí fungovat, aby se dostali tam, kam míří. Na stejné místo, ale o patnáct minut dříve – zpátky do minulosti.

Tři… Dva… JEDNA… Časostroj zmizel. Všude ticho. Pak rána ve vysílačce. Hlasité pištění. Hluk nárazu. Hlasy. Pak ticho. Jen na obrazovce přeskakovala čísla. 1920 … 1673 … 1158 … 638 … 30 … XXX … Stuchlík zašeptal: ,,Co se stalo?‘‘ ,,Jsou ztraceni,‘‘ odpověděl Tobal, ,, V čase…‘‘

5.přední hlídka RR připravuje letní stanový tábor, letošní téma:

TERMÍN:  2.- 10. 7. 2021

CENA:  2000 Kč (info o slevách později)

MÍSTO:  Loučka pod Javorovým

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V čase...

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.